Chybová zpráva

  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6609 v souboru /data/www/21384/koventina_cz/www/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6609 v souboru /data/www/21384/koventina_cz/www/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6609 v souboru /data/www/21384/koventina_cz/www/includes/common.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /data/www/21384/koventina_cz/www/includes/common.inc).

Naše služby pro širokou veřejnost

27. 09. 2016 admin

Pro širokou veřejnost, pro kohokoliv, kdo chce lépe porozumět sobě, tvořit zdravé vztahy a žít v souladu se sebou i s druhými lidmi, nabízíme přednášky, besedy, prožitkové workshopy nebo osobní koučink.

Osobní koučink

Kouč je váš průvodce, který plně důvěřuje vašim schopnostem. Ujde s vámi právě tak dlouhý kus cesty, jaký budete potřebovat. Vnímá vaše myšlenkové procesy i emocionální naladění. Pomůže vám nalézt kontakt s vaší vnitřní motivací. Pomocí pečlivě volených otázek vám pomůže zorientovat se v situaci a nalézt to nejlepší řešení pro vás.

Kdo jsou naši koučové?

Helena KurzweilováHelena Kurzweilová

Helena provází dospělé do vnitřního světa emocí a potřeb a pomáhá jim zviditelnit motivy lidského chování, které nejsou vždy zcela zřejmé. Prostřednictvím empatického porozumění tak pomáhá získat odstup a nadhled nad bolestnou nebo nepřehlednou situací. Napomáhá tak k nalezení řešení, jež je plně v souladu s potřebami a hodnotami člověka.

 

Radana LazarováRadana Lazarová

Radana prostřednictvím koučování pomáhá svým klientům nalézt klíč k jejich vlastnímu nitru a k vědomému životu. Své klienty vede k tomu, aby se zastavili, podívali se do sebe a zamysleli se nad tím, co je pro ně opravdu důležité –definovali si tak cíle, kterým budou skutečně věřit a které budou skutečně jejich vlastní. Tím mohou získat inspiraci, podívat se na svůj život z jiné perspektivy a nastartovat tak potřebnou změnu.

Kurzy osobního rozvoje

Přednášky a besedy

Jak se nebát strachu
Povídání o tom, jak si tvoříme strach a co s ním můžeme dělat, aby nás v životě nesužoval a neomezoval

Ochutnávky

Tajemství skrytá v našich slovech
Interaktivní večerní workshop, který představuje úvodní seznámení s hlavními principy konceptu Nenásilné komunikace

Zpětná vazba
Malá ochutnávka rozsáhlého tématu zpětné vazby, z níž si můžete odnést základní postřehy o tom, jak vyjádřit nespokojenost s minimálním rizikem, že dojde k nedorozumění.

Celodenní workshop

Zdravé vztahy se rodí uvnitř nás
Celodenní intenzivní dílna, v níž můžete prožít ohromující účinek změny vlastního postoje k druhému člověku v situaci, kdy se nám ve vztahu nedaří. Pomáhá porozumět tomu, kde se skrývá ve vztazích s druhými síla našeho vlivu při zachování plného respektu k druhé osobě.

Jak mít pro strach uděláno
Intenzivní dílna zaměřená na zacházení s našimi emocemi jako jsou strach, obavy, úzkosti. Těžiště spočívá v utváření soucitného vztahu k sobě.

Série workshopů

Tanec zvaný empatie
Série večerních setkání, jejímž záměrem je pomocí praktických aktivit položit základy novým návykům, které vycházejí z konceptu Nenásilné komunikace.