Chybová zpráva

  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6609 v souboru /data/www/21384/koventina_cz/www/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6609 v souboru /data/www/21384/koventina_cz/www/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6609 v souboru /data/www/21384/koventina_cz/www/includes/common.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /data/www/21384/koventina_cz/www/includes/common.inc).

Reference

Kurz udělal velkou změnu v mém dosavadním vnímání chování dětí, chování ostatních lidí kolem mě, ale také mých vlastních projevů a reakcí. Stále znova se učím, jak jim lépe rozumět a jak efektivněji s ostatními fungovat.
Absolventka kurzu

Na kurz jsem se přihlásila jako maminka od dvou dětí ( 8 měsíců a 4 roky), kdy s manželem chceme našim dětem dát do vínku tu nejlepší výchovu a vzdělání. Proto se musíme neustále vzdělávat i my. Kurz mě v tomto velmi naplnil, ukázal mi cestu, jak s dětmi pracovat, naučit se jim naslouchat. Ač jsme každý jiný, vytvořit si skvělou rodinnou atmosféru a užívat si společně chvíle bez hádek a křiku. Celé je to o nás, ne o dětech. V tomto směru mě kurz pomohl i v mém profesním životě a každodenním vedení lidí a práci s nimi. Nejsou špatné děti, lidé, zaměstnanci. Je to o nás, jak je vedeme, jak jim nasloucháme, jak se k nim chováme. Proto primární zaměření kurzu bylo pro mě zamyšlení se nad sebou samou.
Ing. Martina Kašprišin , General Manager, Volcano Complex K Sopce 30 155 00 - Praha 5 Česká Republika

Je těžké pouze v několika větách shrnout to, co mi tento kurz přinesl. Chci poděkovat zejména Evě, která nás celým kurzem provedla a díky za každou jeho dílčí část, kterou jsem mohl absolvovat. Je úžasné, že tento kurz není veden jako dogma a každý má v rámci kurzu možnost hledat svou vlastní cestu a vzít si inspiraci pro další osobní i profesní rozvoj. Podařilo se mi začít přemýšlet nad věcmi, které jsem ve svém životě pokládal za dané, neměnné a jejich hlubší zkoumání mne otevřelo úplně jiný pohled na celou řadu životních situací. Je až neuvěřitelné, kam jsem se díky "Konci hodných kluků a holek v Čechách" dostal. Úplně do jiné galaxie, ve které mám možnost rozvíjet se daleko lépe, než v té předchozí. Evo, díky moc a budu se těšit na další případné setkání v budoucnu.
Miloslav Mrkva, manažer v automobilovém průmyslu

Co mi kurz přinesl? Spoustu otázek, dost jste mi otevřela mysl. Také samozřejmě “těžké” sebepoznání – v tom smyslu, jak hluboké jsou koleje, které v sobě mám vyjeté a kolik práce dá každý pokus z těch kolejí vystoupit. No a pak taky radost z každého alespoň poloúspěšného pokusu o vystoupení.  Co oceňuji? Váš přístup. Na semináři jsem se cítil bezpečně. Mám pocit, že podobně to  mohli vnímat všichni ostatní. A také to, jak moc jste na mě zapůsobila. Jsem týden po kurzu a  mám pocit, že každý den zkouším praktikovat víc a víc (většinou to po kurzech bývá obráceně...to myslím tak, že po prvotním nadšení, pak zájem o téma opadá). Co bych potřeboval jinak? Byť jsme na kurzu občas naráželi na únavu, vyhovovalo by mi, kdybychom každý den zvládli více hodin. Přitom si uvědomuji, že kdyby byl každý den o dvě – tři hodiny delší, pak bych možná teď psal opak. Co napsat závěrem?  Moc Vám děkuju.
Martin Ježek finanční manažer AISIS

Nejdříve Vám chci za kurz velmi poděkovat. Dlouho a možná nikdy se mi nestalo, že bych o něčem (produktu/vzdělávání čemkoliv) mohl říci, že má  z mého pohledu neuvěřitelnou přidanou hodnotu, kterou dává svým účastníkům a navíc přes účastníky může v dobrém ovlivnit vztahy a tedy i životy dalších lidí v jejich okolí.  Jak se říká: „klobouk dolů“. Oceňuji především fakt, že se nic nehodnotí a nesoudí, ale z mého pohledu se tímto kurzem otevírají oči směrem k přemýšlení o komunikaci a vztazích – a to na tak universálních a lidských základech, že nezáleží na tom, jestli řešíme na začátku komunikaci a budování vztahu se svými dětmi/členy rodiny/kamarády/kolegy či klienty. Ještě jednou děkuji za velmi cennou zkušenost.
Petr Jun finanční manažer AISIS